Sussex Hockey

Fixtures and Appointments Report
Appointments and Fixtures, for the Future Only, for Both Men and Women

Sussex Hockey Umpires' Association Logo

Sussex Hockey Umpires' Association

Fixtures and Appointments Report
Appointments and Fixtures, for the Future Only, for Both Men and Women

Indoor events are in blue.

Appointments that have changed are shown with the person's name struck out. Appointments from other Associations are shown in grey.

Where the venue is shown in blue, click on the venue to open a new page with a map.

Saturday 19th October 2019
Men - London League Vets Division 1
14:30East Grinstead Vets v Surbiton Jokers @ East Grinstead HCNigel Cannon, Malcolm Wain (umpires)
Men - Kent/Sussex Regional 1
13:30Brighton & Hove 2 v Old Williamsonians @ Blatchington Mill SchoolJeremy Bunday, Roger Dear (umpires)
13:00Worthing v Burnt Ash @ Angmering SchoolPeter Behrens, John Moss (umpires)
Men - Kent/Sussex Regional 2
13:30Crawley v Gillingham Anchorians @ Worth SchoolAlan Bray, Luke Cain-Williams (umpires)
12:30Hailsham v Folkestone Optimist 2 @ Hailsham Community CollegeRichard Gibson-Brown, Paul Shackman (umpires)
Men - Sussex Division 1
11:30Brighton & Hove 4 v Worthing 2 @ Blatchington Mill SchoolJeremy Bunday, Ian Forshaw (umpires) Trevor Burchell (assessor)
15:00Eastbourne 3 v Crowborough @ Eastbourne H.C. - The SaffronsGeorge Deaves, Kenneth Rogers (umpires)
12:00Horsham 2 v Middleton @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)Geoff Laker, Mark Lester (umpires)
15:00Lewes 2 v Horsham 3 @ Southdown ClubMike Acott, John Beales (umpires)
13:30South Saxons 2 v Lewes 3 @ Horntye Park Sports CentreAaron Hale, Neil Skates (umpires)
14:30Worthing 3 v Brighton & Hove 3 @ Angmering SchoolPeter Behrens, John Moss (umpires)
Men - Sussex Open League Division 2
10:00East Grinstead 3 v Crawley 2 @ East Grinstead HC
12:00Lewes 4 v Crawley 3 @ Sussex University
13:30Mid Sussex 2 v Worthing 4 @ St. Paul's School
10:30South Saxons 3 v Hailsham 2 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis v Eastbourne 4 @ Triangle Leisure Centre
16:00Worthing 5 v Brighton & Hove 5 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
13:00Brighton & Hove 6 v Littlehampton @ Blatchington Mill School
13:30Chichester 4 v St. Francis 2 @ Chichester Technical College
12:00Crowborough 2 v Lewes 5 @ Beacon Community College
13:30Horsham 4 v East Grinstead 4 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
14:00Middleton 2 v South Saxons 4 @ The Littlehampton Academy
13:30Southwick 2 v Mid Sussex 3 @ Steyning Grammar School
Men - Sussex Open League Division 4
16:30Brighton & Hove 8 v Worthing 6 @ Blatchington Mill School
12:30Crawley 4 v Eastbourne 5 @ Hazelwick School
11:30East Grinstead 5 v Crowborough 3 @ East Grinstead HC
13:30Lewes 6 v Horsham 5 (Hobblers) @ Sussex University
15:00St. Francis 3 v Brighton & Hove 7 @ St. Paul's School
Men - Sussex Boys Development League
15:00Brighton & Hove Flippers v Crawley Hawks @ Blatchington Mill School
13:30East Grinstead Badgers v South Saxons Arrows @ Lingfield College
10:15Eastbourne Kestrels v Horsham Hotshots @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
16:30Lewes Lions v Crowborough Crows @ Southdown Club
12:00South Saxons Warriors v Mid Sussex Colts @ Horntye Park Sports Centre
10:30St. Francis Leprechauns v Horsham Hotsticks @ St. Paul's School
13:00Worthing Wolves v Hailsham Millers @ Durrington High School
Women - South Womens League Division 3B
14:00Hailsham v Winchester @ Hailsham Community CollegeSue Crake, Martin Lewis (umpires)
Women - Sussex Ladies Premier League
12:00Brighton & Hove 3 v South Saxons @ Blatchington Mill SchoolDorieke Mathilde Grijseels, Gordon Young (umpires)
10:00Burgess Hill v East Grinstead 3 @ Hurstpierpoint College - South pitchAlan Brundle, Martin Lewis, John Procter (umpires)
10:30Crawley v Chichester @ Hazelwick SchoolJohn Beales, Gaynor Grout (umpires)
10:30Horsham 3 v Mid Sussex @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)Barry Holmes, Robin Lush, Andrew Hough, Martin Lewis (umpires)
13:30Lewes 2 v Brighton & Hove 2 @ Southdown ClubTim Clay, Andrew Hough (umpires)
12:15Middleton v Eastbourne 1a @ The Littlehampton AcademyMax Coles, John Procter, Andy Vokes (umpires)
Women - Sussex Ladies League Division 1
10:00Brighton & Hove 5 v Worthing @ Blatchington Mill School
12:00Chichester 2 v Crowborough @ Chichester Technical College
10:00Eastbourne 2 v Burgess Hill 2 @ Beresford Eastbourne College
15:30Horsham 4 v Southwick @ Christ's Hospital School
11:45Lewes 3 v Brighton & Hove 4 @ Southdown Club
15:00South Saxons 2 v Honeybees @ Horntye Park Sports Centre
Women - Sussex Ladies League Division 2
12:00Burgess Hill 3 v Hailsham 2 @ Hurstpierpoint College - West pitch
15:00East Grinstead 4 v Chichester 3 @ Lingfield College
11:45Eastbourne 4 v Chichester Centurions @ Beresford Eastbourne College
Horsham 5 v Worthing 2 @ Millais School
12:00Mid Sussex 2 v Brighton & Hove 6 @ St. Paul's School
10:30South Downs v Eastbourne 3 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Ladies League Division 3
14:30Brighton & Hove 7 v Middleton 2 @ Blatchington Mill School
10:00Burgess Hill 5 v Crawley 2 @ Hurstpierpoint College - Highfields pitch
10:30Crowborough 2 v South Downs 2 @ Beacon Community College
11:30Penguin v Lewes 4 @ Angmering School
12:00Southwick 2 v Burgess Hill 4 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Girls Development League
16:00Brighton & Hove Gulls v Crowborough Blackbirds @ Blatchington Mill School
10:30Brighton & Hove Starlings v Horsham Hotstars @ Blatchington Mill School
16:30Burgess Hill Ambers v South Saxons Bows @ Triangle Leisure Centre
16:30Eastbourne Owlets v Chichester Canons @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:15Lewes Lionesses v East Grinstead Bluebirds @ Southdown Club
15:00South Downs Skylarks v Mid Sussex Fillies @ Steyning Grammar School
10:00Worthing Llamas v Eastbourne Chicks @ Angmering School
Saturday 26th October 2019
Men - London League Premier Division
15:00East Grinstead 2 v Hampstead & Westminster Zak Hond @ East Grinstead HCWill Chetwood, Duncan Wood-Allum (umpires)
Men - Kent/Sussex Regional 1
13:30South Saxons v Worthing @ Horntye Park Sports CentreGlyn Crees, John Moss (umpires)
Men - Kent/Sussex Regional 2
13:30Eastbourne 2 v Crawley @ Eastbourne H.C. - The SaffronsPeter Behrens, Richard Gibson-Brown (umpires)
14:00Hailsham v Holcombe 2 @ Hailsham Community CollegeJeremy Bunday, Roger Dear (umpires)
13:30Mid Sussex v Canterbury Pilgrims @ St. Paul's SchoolWill Aldous, Paul Shackman (umpires)
13:30Southwick v Belvedere and Bexleyheath @ Steyning Grammar SchoolJames Evans, Neil Skates (umpires)
Men - Hampshire/Surrey Regional 2
12:15Chichester 2 v Andover @ Kingsham PitchNigel Cannon, Mark Lester (umpires)
Men - Hampshire Division 2
13:45Chichester 3 v Isle of Wight @ Kingsham PitchNigel Cannon, Mark Lester (umpires)
Men - Sussex Division 1
15:00Brighton & Hove 3 v Brighton & Hove 4 @ Blatchington Mill SchoolIan Anguige, Alan Bray (umpires)
10:00Horsham 3 v Lewes 3 @ Christ's Hospital SchoolSteve Cursons, Paul Harris (umpires)
15:00Lewes 2 v Eastbourne 3 @ Southdown ClubJames Jephcott, Geoff Laker (umpires)
14:00Middleton v South Saxons 2 @ The Littlehampton AcademyKenneth Rogers, John Silver (umpires)
16:00Worthing 2 v Horsham 2 @ Angmering SchoolDave Shields, Malcolm Wain (umpires)
14:30Worthing 3 v Crowborough @ Angmering SchoolDave Shields, Malcolm Wain (umpires)
Men - Sussex Open League Division 2
10:30Brighton & Hove 5 v Mid Sussex 2 @ Blatchington Mill School
12:30Crawley 2 v Worthing 5 @ Oriel School
15:30Crawley 3 v Hailsham 2 @ Oriel School
15:00Eastbourne 4 v South Saxons 3 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
16:30Lewes 4 v East Grinstead 3 @ Southdown Club
13:00Worthing 4 v St. Francis @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
15:15Chichester 4 v Middleton 2 @ Kingsham Pitch
16:30East Grinstead 4 v Crowborough 2 @ East Grinstead HC
10:45Littlehampton v Horsham 4 @ The Littlehampton Academy
12:00Mid Sussex 3 v Brighton & Hove 6 @ Triangle Leisure Centre
12:00South Saxons 4 v Southwick 2 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis 2 v Lewes 5 @ St. Paul's School
Men - Sussex Open League Division 4
13:30Brighton & Hove 7 v Brighton & Hove 8 @ Blatchington Mill School
10:30Crowborough 3 v St. Francis 3 @ Beacon Community College
12:00Horsham 5 (Hobblers) v Chichester 5 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
10:15Lewes 6 v East Grinstead 5 @ Southdown Club
11:30Worthing 6 v Crawley 4 @ Angmering School
Women - South Womens League Division 3B
12:30Hailsham v Haslemere @ Hailsham Community CollegeTim Clay, Gaynor Grout (umpires)
13:30Lewes v Horsham 2 @ Southdown ClubAlan Brundle, Andrew Hough (umpires)
Women - Sussex Ladies Premier League
14:30Brighton & Hove 2 v Crawley @ Blatchington Mill SchoolSue Crake, Dorieke Mathilde Grijseels (umpires)
13:30Chichester v Burgess Hill @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
10:00East Grinstead 3 v Horsham 3 @ East Grinstead HCBarry Holmes, Marie Jarvis (umpires)
11:45Eastbourne 1a v Lewes 2 @ Eastbourne H.C. - The SaffronsJo Malkin, Gordon Young (umpires)
12:00Mid Sussex v South Saxons @ St. Paul's SchoolJohn Procter, CJ White (umpires)
12:15Middleton v Brighton & Hove 3 @ The Littlehampton AcademyJohn Beales, Robin Lush (umpires)
Women - Sussex Ladies League Division 1
11:30Brighton & Hove 4 v Eastbourne 2 @ Blatchington Mill School
10:00Burgess Hill 2 v Chichester 2 @ Hurstpierpoint College - Highfields pitch
12:00Crowborough v Horsham 4 @ Beacon Community College
10:30Honeybees v Lewes 3 @ Sussex University
15:00South Saxons 2 v Brighton & Hove 5 @ Horntye Park Sports Centre
12:00Southwick v Worthing @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Ladies League Division 2
13:00Brighton & Hove 6 v East Grinstead 4 @ Blatchington Mill School
12:00Chichester 3 v South Downs @ Chichester Technical College
10:30Chichester Centurions v Hailsham 2 @ Chichester University
10:15Eastbourne 3 v Eastbourne 4 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:30Horsham 5 v Mid Sussex 2 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
10:00Worthing 2 v Burgess Hill 3 @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 3
16:00Brighton & Hove 8 v Southwick 2 @ Blatchington Mill School
10:00Burgess Hill 4 v Crowborough 2 @ Hurstpierpoint College - West pitch
11:00Crawley 2 v Penguin @ Oriel School
11:45Lewes 4 v Middleton 2 @ Southdown Club
10:30South Downs 2 v Burgess Hill 5 @ Steyning Grammar School
Sunday 27th October 2019
Men - National Competitions - EH Championship Tier 2
East Grinstead 2 v Guernsey @ East Grinstead HCDavid Colbourne, John Moss (umpires)
Men - National Competitions - EH Championship Tier 3
13:30Lewes 2 v Crawley @ Southdown ClubDave Shields, Neil Skates (umpires)
Mid Sussex v Worthing 2Kenneth Rogers, Malcolm Wain (umpires)
Saturday 2nd November 2019
Men - London League Vets Division 1
15:00East Grinstead Vets v Reading Rustlers @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
13:30Brighton & Hove 2 v Maidstone @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:00Worthing v Gore Court @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
13:30Crawley v Southwick @ Worth SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
12:00Brighton & Hove 4 v Crowborough @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
16:30Eastbourne 3 v Horsham 3 @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
10:00Horsham 2 v Brighton & Hove 3 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Lewes 3 v Middleton @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30South Saxons 2 v Worthing 2 @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 3 v Lewes 2 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
10:30East Grinstead 3 v Crawley 3 @ East Grinstead HC
14:00Hailsham 2 v Eastbourne 4 @ Hailsham Community College
13:30Mid Sussex 2 v Crawley 2 @ St. Paul's School
12:00South Saxons 3 v Worthing 4 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis v Brighton & Hove 5 @ St. Paul's School
16:00Worthing 5 v Lewes 4 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
10:30Brighton & Hove 6 v South Saxons 4 @ Blatchington Mill School
12:00Crowborough 2 v Littlehampton @ Beacon Community College
13:30Horsham 4 v Mid Sussex 3 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
10:15Lewes 5 v East Grinstead 4 @ Southdown Club
14:00Middleton 2 v St. Francis 2 @ The Littlehampton Academy
13:30Southwick 2 v Chichester 4 @ Steyning Grammar School
Men - Sussex Open League Division 4
15:00Brighton & Hove 8 v Crowborough 3 @ Blatchington Mill School
13:30Chichester 5 v Eastbourne 5 @ Chichester Technical College
12:30Crawley 4 v Brighton & Hove 7 @ Oriel School
13:30East Grinstead 5 v Horsham 5 (Hobblers) @ East Grinstead HC
10:30St. Francis 3 v Lewes 6 @ St. Paul's School
Women - South Womens League Division 3B
11:30Horsham 2 v Old Georgians @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
13:45Brighton & Hove 3 v Mid Sussex @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:00Burgess Hill v Brighton & Hove 2 @ Hurstpierpoint College - West pitchUmpires will be provided by Sussex HUA
11:00Crawley v Eastbourne 1a @ Oriel SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Horsham 3 v Chichester @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)Umpires will be provided by Sussex HUA
15:00Lewes 2 v Middleton @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30South Saxons v East Grinstead 3 @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
12:15Brighton & Hove 5 v Southwick @ Blatchington Mill School
13:45Chichester 2 v Brighton & Hove 4 @ Kingsham Pitch
11:45Eastbourne 2 v Honeybees @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
12:00Horsham 4 v Burgess Hill 2 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
16:30Lewes 3 v South Saxons 2 @ Southdown Club
10:00Worthing v Crowborough @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 2
12:00Burgess Hill 3 v Chichester Centurions @ Hurstpierpoint College - Highfields pitch
12:00East Grinstead 4 v Horsham 5 @ East Grinstead HC
10:15Eastbourne 4 v Chichester 3 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
12:30Hailsham 2 v Eastbourne 3 @ Hailsham Community College
12:00Mid Sussex 2 v Worthing 2 @ St. Paul's School
15:00South Downs v Brighton & Hove 6 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Ladies League Division 3
10:45Brighton & Hove 7 v Lewes 4 @ Blatchington Mill School
10:30Burgess Hill 5 v Burgess Hill 4 @ Triangle Leisure Centre
10:30Crowborough 2 v Brighton & Hove 8 @ Beacon Community College
12:15Middleton 2 v Crawley 2 @ The Littlehampton Academy
11:30Penguin v South Downs 2 @ Angmering School
Saturday 9th November 2019
Men - London League Premier Division
15:00East Grinstead 2 v Southgate 3 @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
13:00South Saxons v Folkestone Optimist @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
14:00Hailsham v Canterbury Pilgrims @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Mid Sussex v Crawley @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Southwick v Gillingham Anchorians @ Steyning Grammar SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire/Surrey Regional 2
Chichester 2 v Haslemere @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire Division 2
Chichester 3 v Winchester 3 @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
15:00Brighton & Hove 3 v South Saxons 2 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Crowborough v Horsham 2 @ Beacon Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
10:15Eastbourne 3 v Worthing 3 @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
10:00Horsham 3 v Middleton @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Lewes 2 v Brighton & Hove 4 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 2 v Lewes 3 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
13:00Brighton & Hove 5 v South Saxons 3 @ Blatchington Mill School
12:00Crawley 2 v St. Francis @ Hazelwick School
13:30Crawley 3 v Eastbourne 4 @ Hazelwick School
East Grinstead 3 v Worthing 5 @ East Grinstead HC
16:30Lewes 4 v Mid Sussex 2 @ Southdown Club
11:30Worthing 4 v Hailsham 2 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
15:15Chichester 4 v Brighton & Hove 6 @ Kingsham Pitch
10:45Littlehampton v Lewes 5 @ The Littlehampton Academy
12:00Mid Sussex 3 v Crowborough 2 @ Triangle Leisure Centre
14:00Middleton 2 v Southwick 2 @ The Littlehampton Academy
12:00South Saxons 4 v Horsham 4 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis 2 v East Grinstead 4 @ St. Paul's School
Men - Sussex Open League Division 4
10:00Brighton & Hove 8 v Lewes 6 @ Blatchington Mill School
12:30Crowborough 3 v Crawley 4 @ Cunmore House
East Grinstead 5 v St. Francis 3 @ East Grinstead HC
11:30Horsham 5 (Hobblers) v Eastbourne 5 @ Christ's Hospital School
13:00Worthing 6 v Chichester 5 @ Angmering School
Men - Sussex Boys Development League
16:00Brighton & Hove Flippers v Eastbourne Kestrels @ Blatchington Mill School
15:00Crawley Hawks v East Grinstead Badgers @ Hazelwick School
15:30Hailsham Millers v South Saxons Warriors @ Hailsham Community College
12:30Horsham Hotshots v St. Francis Leprechauns @ Millais School
14:00Horsham Hotsticks v Crowborough Crows @ Millais School
13:30Mid Sussex Colts v Lewes Lions @ Triangle Leisure Centre
15:00South Saxons Arrows v Worthing Wolves @ Horntye Park Sports Centre
Women - South Womens League Division 3B
12:30Hailsham v Tulse Hill & Dulwich 2 @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
14:30Brighton & Hove 2 v Horsham 3 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Chichester v South Saxons @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
10:00East Grinstead 3 v Mid Sussex @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Eastbourne 1a v Burgess Hill @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Lewes 2 v Brighton & Hove 3 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
12:15Middleton v Crawley @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
11:30Brighton & Hove 4 v Horsham 4 @ Blatchington Mill School
10:30Burgess Hill 2 v Worthing @ Triangle Leisure Centre
12:00Crowborough v Southwick @ Beacon Community College
10:30Honeybees v Chichester 2 @ Sussex University
10:15Lewes 3 v Brighton & Hove 5 @ Southdown Club
10:30South Saxons 2 v Eastbourne 2 @ Horntye Park Sports Centre
Women - Sussex Ladies League Division 2
13:30Brighton & Hove 6 v Eastbourne 4 @ Blatchington Mill School
13:30Chichester 3 v Hailsham 2 @ Chichester University
10:15Eastbourne 3 v Chichester Centurions @ Beresford Eastbourne College
12:00Horsham 5 v South Downs @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
12:00Mid Sussex 2 v Burgess Hill 3 @ St. Paul's School
10:00Worthing 2 v East Grinstead 4 @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 3
15:00Burgess Hill 4 v Penguin @ Triangle Leisure Centre
16:30Burgess Hill 5 v Brighton & Hove 8 @ Triangle Leisure Centre
11:00Crawley 2 v Lewes 4 @ Oriel School
15:00South Downs 2 v Middleton 2 @ Steyning Grammar School
12:00Southwick 2 v Brighton & Hove 7 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Girls Development League
10:30Crowborough Blackbirds v Eastbourne Owlets @ Beacon Community College
16:30East Grinstead Bluebirds v South Downs Skylarks @ East Grinstead HC
16:30Eastbourne Chicks v Brighton & Hove Starlings @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
11:45Lewes Lionesses v Horsham Hotstars @ Southdown Club
10:30Mid Sussex Fillies v Burgess Hill Ambers @ St. Paul's School
16:30South Saxons Bows v Brighton & Hove Gulls @ Horntye Park Sports Centre
16:00Worthing Llamas v Chichester Canons @ Angmering School
Sunday 10th November 2019
Women - National Competitions - EH Championship Tier 2
Lewes v Guernsey @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
Saturday 16th November 2019
Men - London League Vets Division 1
13:30East Grinstead Vets v Old Georgians Fire @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
13:30Brighton & Hove 2 v South Saxons @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:00Worthing v Ashford (Kent) @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
12:00Crawley v Herne Bay @ Hazelwick SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
11:45Eastbourne 2 v Southwick @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
11:30Brighton & Hove 4 v Eastbourne 3 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:00Horsham 2 v Lewes 2 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Lewes 3 v Brighton & Hove 3 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:00Middleton v Worthing 2 @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30South Saxons 2 v Crowborough @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 3 v Horsham 3 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
16:30Eastbourne 4 v Worthing 4 @ Beresford Eastbourne College
14:00Hailsham 2 v Brighton & Hove 5 @ Hailsham Community College
13:30Mid Sussex 2 v East Grinstead 3 @ St. Paul's School
12:00South Saxons 3 v Crawley 2 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis v Lewes 4 @ Triangle Leisure Centre
13:00Worthing 5 v Crawley 3 @ Durrington High School
Men - Sussex Open League Division 3
12:00Brighton & Hove 6 v Middleton 2 @ Blatchington Mill School
13:30Crowborough 2 v South Saxons 4 @ Beacon Community College
12:00East Grinstead 4 v Littlehampton @ East Grinstead HC
12:00Horsham 4 v Chichester 4 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
11:00Lewes 5 v Mid Sussex 3 @ Sussex University
13:30Southwick 2 v St. Francis 2 @ Steyning Grammar School
Men - Sussex Open League Division 4
16:30Brighton & Hove 8 v East Grinstead 5 @ Blatchington Mill School
12:00Chichester 5 v Brighton & Hove 7 @ Chichester Technical College
13:30Crawley 4 v Lewes 6 @ Hazelwick School
10:15Eastbourne 5 v Worthing 6 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
15:00St. Francis 3 v Horsham 5 (Hobblers) @ St. Paul's School
Men - Sussex Boys Development League
15:00Crawley Hawks v South Saxons Arrows @ Hazelwick School
12:00Crowborough Crows v Horsham Hotshots @ Beacon Community College
15:00East Grinstead Badgers v Horsham Hotsticks @ East Grinstead HC
10:00Eastbourne Kestrels v Mid Sussex Colts @ Beresford Eastbourne College
16:30Lewes Lions v Hailsham Millers @ Southdown Club
15:00South Saxons Warriors v Worthing Wolves @ Horntye Park Sports Centre
10:30St. Francis Leprechauns v Brighton & Hove Flippers @ St. Paul's School
Women - South Womens League Division 3B
11:30Horsham 2 v Southampton @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
11:45Lewes v Aldershot & Farnham @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
13:00Brighton & Hove 3 v East Grinstead 3 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:00Burgess Hill v Middleton @ Hurstpierpoint College - West pitchUmpires will be provided by Sussex HUA
10:00Crawley v Lewes 2 @ Millais SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Horsham 3 v Eastbourne 1a @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)Umpires will be provided by Sussex HUA
12:00Mid Sussex v Chichester @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30South Saxons v Brighton & Hove 2 @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
14:30Brighton & Hove 5 v Crowborough @ Blatchington Mill School
13:30Chichester 2 v South Saxons 2 @ Chichester Technical College
15:00Eastbourne 2 v Lewes 3 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
13:30Horsham 4 v Honeybees @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
12:00Southwick v Burgess Hill 2 @ Steyning Grammar School
16:00Worthing v Brighton & Hove 4 @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 2
10:00Burgess Hill 3 v Eastbourne 3 @ Hurstpierpoint College - Highfields pitch
10:30Chichester Centurions v Chichester 3 @ Chichester University
10:30East Grinstead 4 v Mid Sussex 2 @ East Grinstead HC
16:30Eastbourne 4 v Horsham 5 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
12:30Hailsham 2 v Brighton & Hove 6 @ Hailsham Community College
10:30South Downs v Worthing 2 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Ladies League Division 3
15:00Brighton & Hove 7 v Crawley 2 @ Blatchington Mill School
10:30Crowborough 2 v Southwick 2 @ Beacon Community College
10:15Lewes 4 v South Downs 2 @ Southdown Club
12:15Middleton 2 v Burgess Hill 4 @ The Littlehampton Academy
11:30Penguin v Brighton & Hove 8 @ Angmering School
Women - Sussex Girls Development League
16:00Brighton & Hove Starlings v Burgess Hill Ambers @ Blatchington Mill School
13:45Chichester Canons v Mid Sussex Fillies @ Kingsham Pitch
10:00Eastbourne Chicks v Lewes Lionesses @ Summerdown Eastbourne College
10:00Eastbourne Owlets v Brighton & Hove Gulls @ St. Bede's School
15:00South Downs Skylarks v Horsham Hotstars @ Steyning Grammar School
16:30South Saxons Bows v Crowborough Blackbirds @ Horntye Park Sports Centre
10:00Worthing Llamas v East Grinstead Bluebirds @ Angmering School
Sunday 17th November 2019
Men - National Competitions - Men`s over 40`s Tier 1
13:00Brighton & Hove Masters v Guernsey @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Saturday 23rd November 2019
Men - London League Premier Division
14:30East Grinstead 2 v Bromley & Beckenham 2 @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
South Saxons v Old Williamsonians @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
13:00Worthing v Kings & Alleyns @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
14:00Hailsham v Crawley @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Mid Sussex v Eastbourne 2 @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire/Surrey Regional 2
Chichester 2 v Old Cranleighans 2 @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire Division 2
Chichester 3 v Alton @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
15:00Brighton & Hove 3 v Middleton @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Crowborough v Lewes 3 @ Beacon Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
16:30Eastbourne 3 v Horsham 2 @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Horsham 3 v Worthing 2 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Lewes 2 v South Saxons 2 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 3 v Brighton & Hove 4 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
14:30Brighton & Hove 5 v Eastbourne 4 @ Blatchington Mill School
12:00Crawley 2 v Hailsham 2 @ Hazelwick School
13:30Crawley 3 v Worthing 4 @ Hazelwick School
11:30East Grinstead 3 v St. Francis @ East Grinstead HC
16:30Lewes 4 v South Saxons 3 @ Southdown Club
16:00Worthing 5 v Mid Sussex 2 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
13:45Chichester 4 v Crowborough 2 @ Kingsham Pitch
12:00Mid Sussex 3 v East Grinstead 4 @ Triangle Leisure Centre
14:00Middleton 2 v Horsham 4 @ The Littlehampton Academy
12:00South Saxons 4 v Lewes 5 @ Horntye Park Sports Centre
13:30Southwick 2 v Brighton & Hove 6 @ Steyning Grammar School
15:00St. Francis 2 v Littlehampton @ St. Paul's School
Men - Sussex Open League Division 4
13:00Brighton & Hove 7 v Eastbourne 5 @ Blatchington Mill School
12:00Crowborough 3 v Chichester 5 @ Beacon Community College
East Grinstead 5 v Crawley 4 @ East Grinstead HC
15:00Horsham 5 (Hobblers) v Worthing 6 @ Christ's Hospital School
10:30St. Francis 3 v Brighton & Hove 8 @ St. Paul's School
Men - Sussex Boys Development League
16:30Brighton & Hove Flippers v Crowborough Crows @ Blatchington Mill School
15:30Hailsham Millers v Eastbourne Kestrels @ Hailsham Community College
13:30Horsham Hotshots v East Grinstead Badgers @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
15:00Horsham Hotsticks v Crawley Hawks @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
13:30Mid Sussex Colts v St. Francis Leprechauns @ Triangle Leisure Centre
10:30South Saxons Warriors v South Saxons Arrows @ Horntye Park Sports Centre
10:00Worthing Wolves v Lewes Lions @ Angmering School
Women - South Womens League Division 3B
12:30Hailsham v Fareham @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
13:30Brighton & Hove 2 v Mid Sussex @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Chichester v East Grinstead 3 @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
11:30Crawley v Brighton & Hove 3 @ Oriel SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Eastbourne 1a v South Saxons @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Lewes 2 v Burgess Hill @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
12:15Middleton v Horsham 3 @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
10:30Brighton & Hove 4 v Southwick @ Blatchington Mill School
10:00Burgess Hill 2 v Crowborough @ Hurstpierpoint College - Highfields pitch
11:45Eastbourne 2 v Brighton & Hove 5 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:30Honeybees v Worthing @ Sussex University
11:45Lewes 3 v Chichester 2 @ Southdown Club
15:00South Saxons 2 v Horsham 4 @ Horntye Park Sports Centre
Women - Sussex Ladies League Division 2
12:00Brighton & Hove 6 v Chichester Centurions @ Blatchington Mill School
13:30Chichester 3 v Eastbourne 3 @ Chichester University
10:00East Grinstead 4 v Burgess Hill 3 @ East Grinstead HC
12:00Horsham 5 v Hailsham 2 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
12:00Mid Sussex 2 v South Downs @ St. Paul's School
11:30Worthing 2 v Eastbourne 4 @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 3
11:30Brighton & Hove 8 v Middleton 2 @ Blatchington Mill School
16:30Burgess Hill 4 v Lewes 4 @ Triangle Leisure Centre
10:30Crowborough 2 v Brighton & Hove 7 @ Beacon Community College
10:30South Downs 2 v Crawley 2 @ Steyning Grammar School
12:00Southwick 2 v Burgess Hill 5 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Girls Development League
10:00Brighton & Hove Gulls v Burgess Hill Ambers @ Blatchington Mill School
16:00Brighton & Hove Starlings v East Grinstead Bluebirds @ Blatchington Mill School
12:15Chichester Canons v Crowborough Blackbirds @ Kingsham Pitch
10:15Eastbourne Chicks v South Downs Skylarks @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:30Horsham Hotstars v Worthing Llamas @ Christ's Hospital School
10:30Mid Sussex Fillies v Eastbourne Owlets @ Triangle Leisure Centre
16:30South Saxons Bows v Lewes Lionesses @ Horntye Park Sports Centre
Saturday 30th November 2019
Men - London League Vets Division 1
15:00East Grinstead Vets v Hampstead & Westminster Vets @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
13:30Brighton & Hove 2 v Marden Russets @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
12:00Crawley v Holcombe 2 @ Hazelwick SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
11:45Eastbourne 2 v Herne Bay @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Southwick v Mid Sussex @ Steyning Grammar SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
15:00Brighton & Hove 4 v Horsham 3 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Horsham 2 v Worthing 3 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)Umpires will be provided by Sussex HUA
16:30Lewes 3 v Lewes 2 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:00Middleton v Crowborough @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30South Saxons 2 v Eastbourne 3 @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 2 v Brighton & Hove 3 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
16:30Eastbourne 4 v Crawley 2 @ Beresford Eastbourne College
14:00Hailsham 2 v Lewes 4 @ Hailsham Community College
13:30Mid Sussex 2 v Crawley 3 @ St. Paul's School
10:30South Saxons 3 v East Grinstead 3 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis v Worthing 5 @ St. Paul's School
16:00Worthing 4 v Brighton & Hove 5 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
11:30Brighton & Hove 6 v St. Francis 2 @ Blatchington Mill School
12:00Crowborough 2 v Middleton 2 @ Beacon Community College
10:30East Grinstead 4 v South Saxons 4 @ East Grinstead HC
13:30Horsham 4 v Southwick 2 @ Millais School
15:00Lewes 5 v Chichester 4 @ Southdown Club
10:45Littlehampton v Mid Sussex 3 @ The Littlehampton Academy
Men - Sussex Open League Division 4
16:30Brighton & Hove 8 v Horsham 5 (Hobblers) @ Blatchington Mill School
13:45Chichester 5 v Lewes 6 @ Kingsham Pitch
13:30Crawley 4 v St. Francis 3 @ Hazelwick School
15:00Eastbourne 5 v Crowborough 3 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:00Worthing 6 v Brighton & Hove 7 @ Angmering School
Men - Sussex Boys Development League
15:00Crawley Hawks v Horsham Hotshots @ Hazelwick School
10:30Crowborough Crows v Mid Sussex Colts @ Beacon Community College
12:00East Grinstead Badgers v Brighton & Hove Flippers @ East Grinstead HC
16:30Eastbourne Kestrels v Worthing Wolves @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:15Lewes Lions v South Saxons Arrows @ Southdown Club
15:00South Saxons Warriors v Horsham Hotsticks @ Horntye Park Sports Centre
10:30St. Francis Leprechauns v Hailsham Millers @ St. Paul's School
Women - South Womens League Division 3B
11:30Horsham 2 v Hailsham @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
11:45Lewes v Winchester @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
14:30Brighton & Hove 3 v Chichester @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Burgess Hill v Crawley @ Triangle Leisure CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30East Grinstead 3 v Brighton & Hove 2 @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
10:00Horsham 3 v Lewes 2 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Mid Sussex v Eastbourne 1a @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00South Saxons v Middleton @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
16:00Brighton & Hove 5 v Burgess Hill 2 @ Blatchington Mill School
13:30Chichester 2 v Eastbourne 2 @ Chichester Technical College
13:30Crowborough v Brighton & Hove 4 @ Beacon Community College
10:30Horsham 4 v Lewes 3 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
12:00Southwick v Honeybees @ Steyning Grammar School
13:00Worthing v South Saxons 2 @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 2
12:00Burgess Hill 3 v Chichester 3 @ Triangle Leisure Centre
10:30Chichester Centurions v Horsham 5 @ Chichester University
10:15Eastbourne 3 v Brighton & Hove 6 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:00Eastbourne 4 v Mid Sussex 2 @ St. Bede's School
12:30Hailsham 2 v Worthing 2 @ Hailsham Community College
10:30South Downs v East Grinstead 4 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Ladies League Division 3
10:30Brighton & Hove 7 v South Downs 2 @ Blatchington Mill School
15:00Burgess Hill 5 v Crowborough 2 @ Triangle Leisure Centre
11:00Crawley 2 v Burgess Hill 4 @ Millais School
16:00Lewes 4 v Brighton & Hove 8 @ Sussex University
11:30Penguin v Southwick 2 @ Angmering School
Women - Sussex Girls Development League
13:00Brighton & Hove Gulls v Chichester Canons @ Blatchington Mill School
16:30Burgess Hill Ambers v Eastbourne Owlets @ Triangle Leisure Centre
16:30East Grinstead Bluebirds v Crowborough Blackbirds @ East Grinstead HC
12:00Horsham Hotstars v Eastbourne Chicks @ Millais School
10:00Lewes Lionesses v Brighton & Hove Starlings @ Sussex University
13:30Mid Sussex Fillies v South Saxons Bows @ Triangle Leisure Centre
15:00South Downs Skylarks v Worthing Llamas @ Steyning Grammar School
Saturday 7th December 2019
Men - London League Premier Division
13:00East Grinstead 2 v Indian Gymkhana 2 @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
South Saxons v Maidstone @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
13:00Worthing v Brighton & Hove 2 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
12:30Hailsham v Eastbourne 2 @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire/Surrey Regional 2
Chichester 2 v Southampton @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire Division 2
Chichester 3 v Bournemouth 3 @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
13:00Brighton & Hove 4 v Horsham 2 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Crowborough v Worthing 2 @ Beacon Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
10:15Eastbourne 3 v Lewes 3 @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
10:00Horsham 3 v Brighton & Hove 3 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
11:45Lewes 2 v Middleton @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 3 v South Saxons 2 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
12:00Crawley 2 v Worthing 4 @ Hazelwick School
13:30Crawley 3 v Brighton & Hove 5 @ Hazelwick School
10:00East Grinstead 3 v Hailsham 2 @ East Grinstead HC
15:00Lewes 4 v Eastbourne 4 @ Southdown Club
12:00Mid Sussex 2 v St. Francis @ St. Paul's School
16:00Worthing 5 v South Saxons 3 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
11:30Brighton & Hove 6 v Horsham 4 @ Blatchington Mill School
12:00Chichester 4 v East Grinstead 4 @ Chichester Technical College
14:00Middleton 2 v Lewes 5 @ The Littlehampton Academy
South Saxons 4 v Littlehampton
13:30Southwick 2 v Crowborough 2 @ Steyning Grammar School
15:00St. Francis 2 v Mid Sussex 3 @ St. Paul's School
Men - Sussex Open League Division 4
10:30Brighton & Hove 8 v Crawley 4 @ Blatchington Mill School
14:15Crowborough 3 v Worthing 6 @ Cunmore House
11:30East Grinstead 5 v Chichester 5 @ East Grinstead HC
15:00Horsham 5 (Hobblers) v Brighton & Hove 7 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
16:30Lewes 6 v Eastbourne 5 @ Southdown Club
Men - Sussex Boys Development League
15:00Crawley Hawks v Horsham Hotsticks @ Hazelwick School
15:30Hailsham Millers v Crowborough Crows @ Hailsham Community College
13:30Horsham Hotshots v Worthing Wolves @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
10:15Lewes Lions v Brighton & Hove Flippers @ Southdown Club
12:00Mid Sussex Colts v East Grinstead Badgers @ Triangle Leisure Centre
South Saxons Arrows v St. Francis Leprechauns
South Saxons Warriors v Eastbourne Kestrels
Women - South Womens League Division 3B
12:00Horsham 2 v Barnes 2 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)Umpires will be provided by Sussex HUA
13:30Lewes v Hailsham @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
14:30Brighton & Hove 3 v Burgess Hill @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:45Chichester v Brighton & Hove 2 @ Kingsham PitchUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30East Grinstead 3 v Eastbourne 1a @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Horsham 3 v Crawley @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)Umpires will be provided by Sussex HUA
12:00Mid Sussex v Middleton @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
South Saxons v Lewes 2 @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
13:30Brighton & Hove 5 v Chichester 2 @ Blatchington Mill School
10:30Burgess Hill 2 v Brighton & Hove 4 @ Triangle Leisure Centre
12:00Crowborough v Honeybees @ Beacon Community College
11:30Horsham 4 v Eastbourne 2 @ Christ's Hospital School
12:00Southwick v South Saxons 2 @ Steyning Grammar School
13:00Worthing v Lewes 3 @ Durrington High School
Women - Sussex Ladies League Division 2
16:30Burgess Hill 3 v South Downs @ Triangle Leisure Centre
12:15Chichester 3 v Brighton & Hove 6 @ Kingsham Pitch
10:30Chichester Centurions v Worthing 2 @ Chichester University
15:00Eastbourne 3 v Horsham 5 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
16:30Eastbourne 4 v East Grinstead 4 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
14:00Hailsham 2 v Mid Sussex 2 @ Hailsham Community College
Women - Sussex Ladies League Division 3
15:00Brighton & Hove 7 v Burgess Hill 5 @ Blatchington Mill School
10:30Crawley 2 v Brighton & Hove 8 @ Hazelwick School
12:15Middleton 2 v Southwick 2 @ The Littlehampton Academy
11:30Penguin v Crowborough 2 @ Angmering School
10:30South Downs 2 v Burgess Hill 4 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Girls Development League
10:30Crowborough Blackbirds v Burgess Hill Ambers @ Beacon Community College
East Grinstead Bluebirds v Eastbourne Chicks @ East Grinstead HC
10:00Eastbourne Owlets v Horsham Hotstars @ St. Bede's School
13:30Mid Sussex Fillies v Brighton & Hove Gulls @ Triangle Leisure Centre
15:00South Downs Skylarks v Brighton & Hove Starlings @ Steyning Grammar School
South Saxons Bows v Chichester Canons
10:00Worthing Llamas v Lewes Lionesses @ Angmering School
Saturday 14th December 2019
Men - Sussex Boys Development League
Crawley Hawks v Mid Sussex Colts @ Hazelwick School
13:30Crowborough Crows v Worthing Wolves @ Beacon Community College
13:30East Grinstead Badgers v Hailsham Millers @ East Grinstead HC
10:15Eastbourne Kestrels v Lewes Lions @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
12:30Horsham Hotshots v South Saxons Arrows @ Christ's Hospital School
14:00Horsham Hotsticks v Brighton & Hove Flippers @ Christ's Hospital School
10:30St. Francis Leprechauns v South Saxons Warriors @ St. Paul's School
Women - Sussex Ladies League Division 2
15:00East Grinstead 4 v Chichester Centurions @ East Grinstead HC
Women - Sussex Ladies League Division 3
13:30Brighton & Hove 8 v Penguin @ Blatchington Mill School
Women - Sussex Girls Development League
12:00Brighton & Hove Gulls v Worthing Llamas @ Blatchington Mill School
10:30Burgess Hill Ambers v Lewes Lionesses @ Triangle Leisure Centre
12:00Chichester Canons v South Downs Skylarks @ Chichester Technical College
12:00Crowborough Blackbirds v Eastbourne Chicks @ Beacon Community College
11:45Eastbourne Owlets v Brighton & Hove Starlings @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
12:00Mid Sussex Fillies v Horsham Hotstars @ St. Paul's School
12:00South Saxons Bows v East Grinstead Bluebirds @ Horntye Park Sports Centre
Saturday 11th January 2020
Men - Kent/Sussex Regional 1
South Saxons v Burnt Ash @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
13:00Worthing v Old Williamsonians @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
12:30Hailsham v Southwick @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
12:00Brighton & Hove 4 v South Saxons 2 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Crowborough v Brighton & Hove 3 @ Beacon Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
11:45Eastbourne 3 v Middleton @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Horsham 2 v Horsham 3 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Lewes 2 v Worthing 2 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 3 v Lewes 3 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
12:00Crawley 2 v Brighton & Hove 5 @ Hazelwick School
13:30East Grinstead 3 v Eastbourne 4 @ East Grinstead HC
11:45Lewes 4 v Worthing 4 @ Southdown Club
13:30Mid Sussex 2 v South Saxons 3 @ St. Paul's School
15:00St. Francis v Crawley 3 @ St. Paul's School
16:00Worthing 5 v Hailsham 2 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
13:30Brighton & Hove 6 v Crowborough 2 @ Blatchington Mill School
13:30Chichester 4 v Littlehampton @ Chichester Technical College
12:00Horsham 4 v St. Francis 2 @ Christ's Hospital School
14:00Middleton 2 v East Grinstead 4 @ The Littlehampton Academy
12:00South Saxons 4 v Mid Sussex 3 @ Horntye Park Sports Centre
13:30Southwick 2 v Lewes 5 @ Steyning Grammar School
Men - Sussex Open League Division 4
13:30Crawley 4 v Horsham 5 (Hobblers) @ Hazelwick School
12:00Crowborough 3 v Brighton & Hove 7 @ Beacon Community College
15:00East Grinstead 5 v Eastbourne 5 @ East Grinstead HC
15:00Lewes 6 v Worthing 6 @ Southdown Club
10:30St. Francis 3 v Chichester 5 @ St. Paul's School
Men - Sussex Boys Development League
15:00Brighton & Hove Flippers v Horsham Hotshots @ Blatchington Mill School
14:00Hailsham Millers v Crawley Hawks @ Hailsham Community College
16:30Lewes Lions v St. Francis Leprechauns @ Southdown Club
12:00Mid Sussex Colts v Horsham Hotsticks @ St. Paul's School
10:30South Saxons Arrows v Eastbourne Kestrels @ Horntye Park Sports Centre
16:30South Saxons Warriors v Crowborough Crows @ Horntye Park Sports Centre
10:00Worthing Wolves v East Grinstead Badgers @ Angmering School
Women - Sussex Girls Development League
13:00Brighton & Hove Gulls v East Grinstead Bluebirds @ Blatchington Mill School
10:30Burgess Hill Ambers v Horsham Hotstars @ Triangle Leisure Centre
10:30Crowborough Blackbirds v Lewes Lionesses @ Beacon Community College
10:15Eastbourne Chicks v Chichester Canons @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:30South Downs Skylarks v Eastbourne Owlets @ Steyning Grammar School
15:00South Saxons Bows v Brighton & Hove Starlings @ Horntye Park Sports Centre
11:30Worthing Llamas v Mid Sussex Fillies @ Angmering School
Saturday 18th January 2020
Men - London League Premier Division
13:30East Grinstead 2 v Tulse Hill & Dulwich 2 @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
13:30Brighton & Hove 2 v Folkestone Optimist @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
12:00Crawley v Belvedere and Bexleyheath @ Hazelwick SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Eastbourne 2 v Blackheath & Old Elthamians 2 @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
Mid Sussex v Hailsham @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Southwick v Holcombe 2 @ Steyning Grammar SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire/Surrey Regional 2
Chichester 2 v London Edwardians 2 @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire Division 2
Chichester 3 v Southampton University 2 @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
15:00Brighton & Hove 3 v Lewes 2 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Horsham 3 v Crowborough @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Lewes 3 v Brighton & Hove 4 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:00Middleton v Worthing 3 @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30South Saxons 2 v Horsham 2 @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 2 v Eastbourne 3 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
12:00Brighton & Hove 5 v Lewes 4 @ Blatchington Mill School
13:30Crawley 3 v Crawley 2 @ Hazelwick School
10:15Eastbourne 4 v Worthing 5 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
12:30Hailsham 2 v Mid Sussex 2 @ Hailsham Community College
12:00South Saxons 3 v St. Francis @ Horntye Park Sports Centre
11:30Worthing 4 v East Grinstead 3 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
13:30Crowborough 2 v Horsham 4 @ Beacon Community College
15:00East Grinstead 4 v Southwick 2 @ East Grinstead HC
16:30Lewes 5 v Brighton & Hove 6 @ Southdown Club
10:45Littlehampton v Middleton 2 @ The Littlehampton Academy
12:00Mid Sussex 3 v Chichester 4 @ St. Paul's School
15:00St. Francis 2 v South Saxons 4 @ St. Paul's School
Men - Sussex Open League Division 4
14:30Brighton & Hove 7 v Lewes 6 @ Blatchington Mill School
13:45Chichester 5 v Brighton & Hove 8 @ Kingsham Pitch
11:45Eastbourne 5 v St. Francis 3 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:30Horsham 5 (Hobblers) v Crowborough 3 @ Christ's Hospital School
13:00Worthing 6 v East Grinstead 5 @ Angmering School
Men - Sussex Boys Development League
12:00Crowborough Crows v Crawley Hawks @ Beacon Community College
15:00Eastbourne Kestrels v St. Francis Leprechauns @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
14:00Hailsham Millers v Horsham Hotsticks @ Hailsham Community College
11:45Lewes Lions v Worthing Wolves @ Southdown Club
13:30Mid Sussex Colts v Horsham Hotshots @ Triangle Leisure Centre
15:00South Saxons Arrows v Brighton & Hove Flippers @ Horntye Park Sports Centre
10:30South Saxons Warriors v East Grinstead Badgers @ Horntye Park Sports Centre
Women - Sussex Ladies League Division 3
12:00Southwick 2 v Penguin @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Girls Development League
13:00Brighton & Hove Gulls v Horsham Hotstars @ Blatchington Mill School
16:30Burgess Hill Ambers v Eastbourne Chicks @ Triangle Leisure Centre
15:00Chichester Canons v Brighton & Hove Starlings @ Chichester University
10:30Crowborough Blackbirds v South Downs Skylarks @ Beacon Community College
16:30Eastbourne Owlets v East Grinstead Bluebirds @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:15Lewes Lionesses v Mid Sussex Fillies @ Southdown Club
10:00Worthing Llamas v South Saxons Bows @ Angmering School
Saturday 25th January 2020
Men - London League Vets Division 1
16:30East Grinstead Vets v Tulse Hill & Dulwich Artillery @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
13:30Brighton & Hove 2 v Ashford (Kent) @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:00Worthing v Maidstone @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
12:00Crawley v Folkestone Optimist 2 @ Hazelwick SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:30Hailsham v Herne Bay @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
11:30Brighton & Hove 4 v Middleton @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Eastbourne 3 v Brighton & Hove 3 @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
11:30Horsham 2 v Lewes 3 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Lewes 2 v Crowborough @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30South Saxons 2 v Horsham 3 @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 3 v Worthing 2 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
10:30East Grinstead 3 v Brighton & Hove 5 @ East Grinstead HC
15:00Lewes 4 v Crawley 2 @ Sussex University
13:30Mid Sussex 2 v Eastbourne 4 @ St. Paul's School
12:00South Saxons 3 v Crawley 3 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis v Hailsham 2 @ Triangle Leisure Centre
16:00Worthing 5 v Worthing 4 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
14:30Brighton & Hove 6 v East Grinstead 4 @ Blatchington Mill School
12:00Chichester 4 v South Saxons 4 @ Chichester Technical College
13:30Crowborough 2 v St. Francis 2 @ Beacon Community College
10:00Horsham 4 v Lewes 5 @ Christ's Hospital School
14:00Middleton 2 v Mid Sussex 3 @ The Littlehampton Academy
13:30Southwick 2 v Littlehampton @ Steyning Grammar School
Men - Sussex Open League Division 4
16:30Brighton & Hove 8 v Eastbourne 5 @ Blatchington Mill School
13:30Crawley 4 v Chichester 5 @ Hazelwick School
12:00East Grinstead 5 v Brighton & Hove 7 @ East Grinstead HC
15:00Lewes 6 v Crowborough 3 @ Southdown Club
10:30St. Francis 3 v Worthing 6 @ St. Paul's School
Men - Sussex Boys Development League
15:00Brighton & Hove Flippers v Mid Sussex Colts @ Blatchington Mill School
15:00Crawley Hawks v South Saxons Warriors @ Hazelwick School
12:00Crowborough Crows v Eastbourne Kestrels @ Beacon Community College
East Grinstead Badgers v Lewes Lions @ East Grinstead HC
14:30Horsham Hotshots v Hailsham Millers @ Christ's Hospital School
16:00Horsham Hotsticks v Worthing Wolves @ Christ's Hospital School
15:00St. Francis Leprechauns v South Saxons Arrows @ St. Paul's School
Women - South Womens League Division 3B
14:00Hailsham v Old Georgians @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
12:00Brighton & Hove 2 v Brighton & Hove 3 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Burgess Hill v Horsham 3 @ Triangle Leisure CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Crawley v South Saxons @ Hazelwick SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
11:45Eastbourne 1a v Chichester @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
11:45Lewes 2 v Mid Sussex @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
12:15Middleton v East Grinstead 3 @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
10:30Brighton & Hove 4 v Brighton & Hove 5 @ Blatchington Mill School
13:30Chichester 2 v Horsham 4 @ Chichester Technical College
10:15Eastbourne 2 v Worthing @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:30Honeybees v Burgess Hill 2 @ Sussex University
10:15Lewes 3 v Southwick @ Southdown Club
10:30South Saxons 2 v Crowborough @ Horntye Park Sports Centre
Women - Sussex Ladies League Division 2
16:00Brighton & Hove 6 v Burgess Hill 3 @ Blatchington Mill School
15:00East Grinstead 4 v Hailsham 2 @ East Grinstead HC
13:00Horsham 5 v Chichester 3 @ Christ's Hospital School
12:00Mid Sussex 2 v Chichester Centurions @ St. Paul's School
10:30South Downs v Eastbourne 4 @ Steyning Grammar School
10:00Worthing 2 v Eastbourne 3 @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 3
10:00Brighton & Hove 8 v South Downs 2 @ Blatchington Mill School
12:00Burgess Hill 4 v Brighton & Hove 7 @ Triangle Leisure Centre
16:30Burgess Hill 5 v Penguin @ Triangle Leisure Centre
10:30Crowborough 2 v Middleton 2 @ Beacon Community College
12:00Southwick 2 v Lewes 4 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Girls Development League
13:00Brighton & Hove Starlings v Crowborough Blackbirds @ Blatchington Mill School
15:00Chichester Canons v East Grinstead Bluebirds @ Chichester Technical College
16:30Eastbourne Owlets v Worthing Llamas @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
16:30Lewes Lionesses v Brighton & Hove Gulls @ Southdown Club
13:30Mid Sussex Fillies v Eastbourne Chicks @ Triangle Leisure Centre
15:00South Downs Skylarks v Burgess Hill Ambers @ Steyning Grammar School
15:00South Saxons Bows v Horsham Hotstars @ Horntye Park Sports Centre
Saturday 1st February 2020
Men - London League Premier Division
12:00East Grinstead 2 v Bromley & Beckenham 3 @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
South Saxons v Marden Russets @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
13:30Eastbourne 2 v Belvedere and Bexleyheath @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
Mid Sussex v Blackheath & Old Elthamians 2 @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Southwick v Canterbury Pilgrims @ Steyning Grammar SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire/Surrey Regional 2
Chichester 2 v Wimborne Wayfarers @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire Division 2
Chichester 3 v Poole @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
16:00Brighton & Hove 3 v Worthing 3 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Crowborough v Eastbourne 3 @ Beacon Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
15:30Horsham 3 v Lewes 2 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Lewes 3 v South Saxons 2 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:00Middleton v Horsham 2 @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 2 v Brighton & Hove 4 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
11:30Brighton & Hove 5 v Worthing 5 @ Blatchington Mill School
12:00Crawley 2 v East Grinstead 3 @ Hazelwick School
13:30Crawley 3 v Lewes 4 @ Hazelwick School
16:30Eastbourne 4 v St. Francis @ Beresford Eastbourne College
12:30Hailsham 2 v South Saxons 3 @ Hailsham Community College
13:00Worthing 4 v Mid Sussex 2 @ Durrington High School
Men - Sussex Open League Division 3
10:30East Grinstead 4 v Horsham 4 @ East Grinstead HC
10:15Lewes 5 v Crowborough 2 @ Southdown Club
10:45Littlehampton v Brighton & Hove 6 @ The Littlehampton Academy
12:00Mid Sussex 3 v Southwick 2 @ Triangle Leisure Centre
15:00South Saxons 4 v Middleton 2 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis 2 v Chichester 4 @ St. Paul's School
Men - Sussex Open League Division 4
16:00Brighton & Hove 7 v St. Francis 3 @ Blatchington Mill School
10:30Crowborough 3 v East Grinstead 5 @ Beacon Community College
11:45Eastbourne 5 v Crawley 4 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
15:00Horsham 5 (Hobblers) v Lewes 6 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
16:00Worthing 6 v Brighton & Hove 8 @ Angmering School
Men - Sussex Boys Development League
15:00Eastbourne Kestrels v East Grinstead Badgers @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
15:30Hailsham Millers v Brighton & Hove Flippers @ Hailsham Community College
13:30Horsham Hotshots v Crawley Hawks @ Christ's Hospital School
13:30Mid Sussex Colts v South Saxons Arrows @ Triangle Leisure Centre
10:30South Saxons Warriors v Lewes Lions @ Horntye Park Sports Centre
10:30St. Francis Leprechauns v Crowborough Crows @ St. Paul's School
10:00Worthing Wolves v Horsham Hotsticks @ Angmering School
Women - South Womens League Division 3B
10:30Horsham 2 v Havant @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
11:45Lewes v Tulse Hill & Dulwich 2 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
14:30Brighton & Hove 2 v Eastbourne 1a @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Chichester v Middleton @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30East Grinstead 3 v Lewes 2 @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Horsham 3 v Brighton & Hove 3 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)Umpires will be provided by Sussex HUA
12:00Mid Sussex v Crawley @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00South Saxons v Burgess Hill @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
10:30Brighton & Hove 4 v Honeybees @ Blatchington Mill School
10:00Burgess Hill 2 v South Saxons 2 @ Hurstpierpoint College - West pitch
12:00Crowborough v Lewes 3 @ Beacon Community College
12:00Horsham 4 v Brighton & Hove 5 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
12:00Southwick v Eastbourne 2 @ Steyning Grammar School
13:00Worthing v Chichester 2 @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 2
13:00Brighton & Hove 6 v Horsham 5 @ Blatchington Mill School
10:45Chichester 3 v Worthing 2 @ Kingsham Pitch
10:30Chichester Centurions v East Grinstead 4 @ Chichester University
10:15Eastbourne 3 v Mid Sussex 2 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:00Eastbourne 4 v Burgess Hill 3 @ Beresford Eastbourne College
14:00Hailsham 2 v South Downs @ Hailsham Community College
Women - Sussex Ladies League Division 3
10:00Burgess Hill 4 v Brighton & Hove 8 @ Hurstpierpoint College - Highfields pitch
10:30Crawley 2 v Southwick 2 @ Hazelwick School
16:30Lewes 4 v Crowborough 2 @ Southdown Club
12:15Middleton 2 v Burgess Hill 5 @ The Littlehampton Academy
11:30Penguin v Brighton & Hove 7 @ Angmering School
Women - Sussex Girls Development League
10:00Brighton & Hove Starlings v Brighton & Hove Gulls @ Blatchington Mill School
16:30Burgess Hill Ambers v Worthing Llamas @ Triangle Leisure Centre
15:00East Grinstead Bluebirds v Mid Sussex Fillies @ East Grinstead HC
16:30Eastbourne Chicks v Eastbourne Owlets @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
13:30Horsham Hotstars v Crowborough Blackbirds @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
12:00Lewes Lionesses v Chichester Canons @ Sussex University
15:00South Downs Skylarks v South Saxons Bows @ Steyning Grammar School
Saturday 8th February 2020
Men - London League Vets Division 1
15:00East Grinstead Vets v Southgate Flagons @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
13:30Brighton & Hove 2 v Holcombe 1a @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:00Worthing v South Saxons @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
12:00Crawley v Eastbourne 2 @ Hazelwick SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
11:30Brighton & Hove 4 v Brighton & Hove 3 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Crowborough v Worthing 3 @ Beacon Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
16:30Eastbourne 3 v Lewes 2 @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Horsham 2 v Worthing 2 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Lewes 3 v Horsham 3 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30South Saxons 2 v Middleton @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
12:00East Grinstead 3 v Lewes 4 @ East Grinstead HC
14:00Hailsham 2 v Crawley 3 @ Hailsham Community College
12:00Mid Sussex 2 v Brighton & Hove 5 @ St. Paul's School
10:30South Saxons 3 v Eastbourne 4 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis v Worthing 4 @ St. Paul's School
16:00Worthing 5 v Crawley 2 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
13:00Brighton & Hove 6 v Mid Sussex 3 @ Blatchington Mill School
12:00Crowborough 2 v East Grinstead 4 @ Beacon Community College
15:30Horsham 4 v Littlehampton @ Christ's Hospital School
16:30Lewes 5 v St. Francis 2 @ Southdown Club
14:00Middleton 2 v Chichester 4 @ The Littlehampton Academy
13:30Southwick 2 v South Saxons 4 @ Steyning Grammar School
Men - Sussex Open League Division 4
15:00Brighton & Hove 8 v Brighton & Hove 7 @ Blatchington Mill School
15:00Chichester 5 v Horsham 5 (Hobblers) @ Chichester Technical College
13:30Crawley 4 v Worthing 6 @ Hazelwick School
10:30East Grinstead 5 v Lewes 6 @ East Grinstead HC
10:30St. Francis 3 v Crowborough 3 @ St. Paul's School
Men - Sussex Boys Development League
16:30Brighton & Hove Flippers v Worthing Wolves @ Blatchington Mill School
15:00Crawley Hawks v Eastbourne Kestrels @ Hazelwick School
East Grinstead Badgers v St. Francis Leprechauns @ East Grinstead HC
13:30Horsham Hotshots v South Saxons Warriors @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
15:00Horsham Hotsticks v Lewes Lions @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
12:00Mid Sussex Colts v Hailsham Millers @ Triangle Leisure Centre
15:00South Saxons Arrows v Crowborough Crows @ Horntye Park Sports Centre
Women - South Womens League Division 3B
12:30Hailsham v Southampton @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
14:30Brighton & Hove 3 v Eastbourne 1a @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:00Burgess Hill v Mid Sussex @ Hurstpierpoint College - South pitchUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Crawley v East Grinstead 3 @ Hazelwick SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Horsham 3 v South Saxons @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
11:45Lewes 2 v Chichester @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
12:15Middleton v Brighton & Hove 2 @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
12:00Brighton & Hove 5 v Honeybees @ Blatchington Mill School
13:30Chichester 2 v Southwick @ Chichester Technical College
11:45Eastbourne 2 v Crowborough @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:30Horsham 4 v Worthing @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
10:15Lewes 3 v Burgess Hill 2 @ Southdown Club
12:00South Saxons 2 v Brighton & Hove 4 @ Horntye Park Sports Centre
Women - Sussex Ladies League Division 2
10:00Burgess Hill 3 v Horsham 5 @ Hurstpierpoint College - West pitch
16:30East Grinstead 4 v Eastbourne 3 @ East Grinstead HC
10:15Eastbourne 4 v Hailsham 2 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
12:00Mid Sussex 2 v Chichester 3 @ St. Paul's School
10:30South Downs v Chichester Centurions @ Steyning Grammar School
14:30Worthing 2 v Brighton & Hove 6 @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 3
16:00Brighton & Hove 7 v Brighton & Hove 8 @ Blatchington Mill School
15:00Burgess Hill 5 v Lewes 4 @ Triangle Leisure Centre
10:30Crowborough 2 v Crawley 2 @ Beacon Community College
11:30Penguin v Middleton 2 @ Angmering School
12:00Southwick 2 v South Downs 2 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Girls Development League
10:30Brighton & Hove Gulls v South Downs Skylarks @ Blatchington Mill School
16:30Burgess Hill Ambers v East Grinstead Bluebirds @ Triangle Leisure Centre
16:30Eastbourne Chicks v South Saxons Bows @ Horntye Park Sports Centre
10:00Eastbourne Owlets v Lewes Lionesses @ St. Bede's School
12:00Horsham Hotstars v Chichester Canons @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
13:30Mid Sussex Fillies v Brighton & Hove Starlings @ Triangle Leisure Centre
16:30South Saxons Bows v Eastbourne Chicks @ Horntye Park Sports Centre
10:00Worthing Llamas v Crowborough Blackbirds @ Angmering School
Saturday 15th February 2020
Men - London League Premier Division
13:30East Grinstead 2 v Richmond 3 @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
South Saxons v Kings & Alleyns @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
11:45Eastbourne 2 v Gillingham Anchorians @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
12:30Hailsham v Blackheath & Old Elthamians 2 @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Mid Sussex v Belvedere and Bexleyheath @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Southwick v Crawley @ Steyning Grammar SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire/Surrey Regional 2
Chichester 2 v Aldershot & Farnham @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire Division 2
Chichester 3 v Haslemere 2 @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
15:00Brighton & Hove 3 v Horsham 2 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Crowborough v Brighton & Hove 4 @ Beacon Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Horsham 3 v Eastbourne 3 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Lewes 2 v Worthing 3 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:00Middleton v Lewes 3 @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 2 v South Saxons 2 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
13:00Brighton & Hove 5 v St. Francis @ Blatchington Mill School
12:00Crawley 2 v Mid Sussex 2 @ Hazelwick School
13:30Crawley 3 v East Grinstead 3 @ Hazelwick School
10:15Eastbourne 4 v Hailsham 2 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
16:30Lewes 4 v Worthing 5 @ Southdown Club
11:30Worthing 4 v South Saxons 3 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
15:00Chichester 4 v Southwick 2 @ Chichester University
12:00East Grinstead 4 v Lewes 5 @ East Grinstead HC
10:45Littlehampton v Crowborough 2 @ The Littlehampton Academy
12:00Mid Sussex 3 v Horsham 4 @ Triangle Leisure Centre
15:00South Saxons 4 v Brighton & Hove 6 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis 2 v Middleton 2 @ St. Paul's School
Men - Sussex Open League Division 4
11:30Brighton & Hove 7 v Crawley 4 @ Blatchington Mill School
10:30Crowborough 3 v Brighton & Hove 8 @ Beacon Community College
15:00Eastbourne 5 v Chichester 5 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
15:30Horsham 5 (Hobblers) v East Grinstead 5 @ Christ's Hospital School
10:15Lewes 6 v St. Francis 3 @ Southdown Club
Women - South Womens League Division 3B
12:00Horsham 2 v Haslemere @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Lewes v Fareham @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
14:30Brighton & Hove 2 v Lewes 2 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:45Chichester v Crawley @ Kingsham PitchUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00East Grinstead 3 v Burgess Hill @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Eastbourne 1a v Middleton @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Mid Sussex v Horsham 3 @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00South Saxons v Brighton & Hove 3 @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
16:00Brighton & Hove 4 v Lewes 3 @ Blatchington Mill School
10:00Burgess Hill 2 v Eastbourne 2 @ Hurstpierpoint College - Highfields pitch
12:00Crowborough v Chichester 2 @ Beacon Community College
10:30Honeybees v South Saxons 2 @ Sussex University
12:30Southwick v Horsham 4 @ Steyning Grammar School
13:00Worthing v Brighton & Hove 5 @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 2
13:30Brighton & Hove 6 v Mid Sussex 2 @ Blatchington Mill School
12:00Chichester 3 v East Grinstead 4 @ Chichester Technical College
10:30Chichester Centurions v Eastbourne 4 @ Chichester University
16:30Eastbourne 3 v South Downs @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
14:00Hailsham 2 v Burgess Hill 3 @ Hailsham Community College
10:00Worthing 2 v Horsham 5 @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 3
16:30Burgess Hill 4 v Southwick 2 @ Triangle Leisure Centre
10:30Crawley 2 v Burgess Hill 5 @ Hazelwick School
11:45Lewes 4 v Penguin @ Southdown Club
12:15Middleton 2 v Brighton & Hove 7 @ The Littlehampton Academy
10:30South Downs 2 v Crowborough 2 @ Steyning Grammar School
Saturday 22nd February 2020
Men - London League Vets Division 1
15:00East Grinstead Vets v Epsom Embers @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
13:30Brighton & Hove 2 v Burnt Ash @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:00Worthing v Marden Russets @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
12:00Crawley v Mid Sussex @ Hazelwick SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
11:45Eastbourne 2 v Folkestone Optimist 2 @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
12:00Brighton & Hove 4 v Lewes 2 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Horsham 2 v Crowborough @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Lewes 3 v Worthing 2 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:00Middleton v Horsham 3 @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30South Saxons 2 v Brighton & Hove 3 @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 3 v Eastbourne 3 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
10:15Eastbourne 4 v Crawley 3 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
12:30Hailsham 2 v Worthing 4 @ Hailsham Community College
13:30Mid Sussex 2 v Lewes 4 @ St. Paul's School
12:00South Saxons 3 v Brighton & Hove 5 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis v Crawley 2 @ St. Paul's School
11:30Worthing 5 v East Grinstead 3 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
13:00Brighton & Hove 6 v Chichester 4 @ Blatchington Mill School
12:00Crowborough 2 v Mid Sussex 3 @ Beacon Community College
13:30East Grinstead 4 v St. Francis 2 @ East Grinstead HC
10:30Horsham 4 v South Saxons 4 @ Christ's Hospital School
11:45Lewes 5 v Littlehampton @ Southdown Club
13:30Southwick 2 v Middleton 2 @ Steyning Grammar School
Men - Sussex Open League Division 4
12:00Chichester 5 v Worthing 6 @ Chichester Technical College
13:30Crawley 4 v Crowborough 3 @ Hazelwick School
13:30Eastbourne 5 v Horsham 5 (Hobblers) @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
16:30Lewes 6 v Brighton & Hove 8 @ Southdown Club
10:30St. Francis 3 v East Grinstead 5 @ St. Paul's School
Saturday 29th February 2020
Men - London League Premier Division
12:00East Grinstead 2 v Spencer 3 @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
South Saxons v Brighton & Hove 2 @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
12:30Hailsham v Belvedere and Bexleyheath @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Mid Sussex v Gillingham Anchorians @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Southwick v Eastbourne 2 @ Steyning Grammar SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire/Surrey Regional 2
Chichester 2 v Surrey Spartans @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire Division 2
Chichester 3 v Romsey @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
14:30Brighton & Hove 3 v Lewes 3 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Crowborough v South Saxons 2 @ Beacon Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
16:30Eastbourne 3 v Brighton & Hove 4 @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Horsham 3 v Worthing 3 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:15Lewes 2 v Horsham 2 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 2 v Middleton @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
12:00Brighton & Hove 5 v Hailsham 2 @ Blatchington Mill School
12:00Crawley 2 v South Saxons 3 @ Hazelwick School
13:30Crawley 3 v Worthing 5 @ Hazelwick School
10:30East Grinstead 3 v Mid Sussex 2 @ East Grinstead HC
11:45Lewes 4 v St. Francis @ Southdown Club
16:00Worthing 4 v Eastbourne 4 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
12:00Chichester 4 v Horsham 4 @ Chichester Technical College
10:45Littlehampton v East Grinstead 4 @ The Littlehampton Academy
12:00Mid Sussex 3 v Lewes 5 @ Triangle Leisure Centre
14:00Middleton 2 v Brighton & Hove 6 @ The Littlehampton Academy
15:00South Saxons 4 v Crowborough 2 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis 2 v Southwick 2 @ St. Paul's School
Men - Sussex Open League Division 4
16:00Brighton & Hove 7 v Chichester 5 @ Blatchington Mill School
15:00East Grinstead 5 v Brighton & Hove 8 @ East Grinstead HC
13:30Horsham 5 (Hobblers) v St. Francis 3 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
12:00Lewes 6 v Crawley 4 @ Sussex University
14:30Worthing 6 v Eastbourne 5 @ Durrington High School
Men - Sussex Boys Development League
10:30Brighton & Hove Flippers v Horsham Hotsticks @ Blatchington Mill School
12:00Crowborough Crows v East Grinstead Badgers @ Beacon Community College
10:15Eastbourne Kestrels v South Saxons Warriors @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
15:30Hailsham Millers v South Saxons Arrows @ Hailsham Community College
16:30Lewes Lions v Horsham Hotshots @ Southdown Club
10:30St. Francis Leprechauns v Crawley Hawks @ St. Paul's School
10:00Worthing Wolves v Mid Sussex Colts @ Angmering School
Women - South Womens League Division 3B
12:00Horsham 2 v Lewes @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
11:30Brighton & Hove 3 v Middleton @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Burgess Hill v Chichester @ Triangle Leisure CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Crawley v Brighton & Hove 2 @ Hazelwick SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Horsham 3 v East Grinstead 3 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Lewes 2 v Eastbourne 1a @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00South Saxons v Mid Sussex @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
13:30Brighton & Hove 5 v South Saxons 2 @ Blatchington Mill School
12:15Chichester 2 v Burgess Hill 2 @ Kingsham Pitch
11:45Eastbourne 2 v Brighton & Hove 4 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:30Horsham 4 v Crowborough @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
10:30Lewes 3 v Honeybees @ Sussex University
13:00Worthing v Southwick @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 2
15:00Burgess Hill 3 v Worthing 2 @ Triangle Leisure Centre
13:30East Grinstead 4 v Brighton & Hove 6 @ East Grinstead HC
10:00Eastbourne 4 v Eastbourne 3 @ Beresford Eastbourne College
14:00Hailsham 2 v Chichester Centurions @ Hailsham Community College
12:00Mid Sussex 2 v Horsham 5 @ St. Paul's School
10:30South Downs v Chichester 3 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Ladies League Division 3
16:30Burgess Hill 5 v South Downs 2 @ Triangle Leisure Centre
10:30Crowborough 2 v Burgess Hill 4 @ Beacon Community College
12:15Middleton 2 v Lewes 4 @ The Littlehampton Academy
11:30Penguin v Crawley 2 @ Angmering School
12:00Southwick 2 v Brighton & Hove 8 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Girls Development League
16:00Brighton & Hove Gulls v Eastbourne Chicks @ Blatchington Mill School
10:45Chichester Canons v Burgess Hill Ambers @ Kingsham Pitch
12:00Horsham Hotstars v East Grinstead Bluebirds @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
15:00Lewes Lionesses v South Downs Skylarks @ Southdown Club
13:30Mid Sussex Fillies v Crowborough Blackbirds @ Triangle Leisure Centre
10:30South Saxons Bows v Eastbourne Owlets @ Horntye Park Sports Centre
13:00Worthing Llamas v Brighton & Hove Starlings @ Durrington High School
Saturday 7th March 2020
Men - London League Vets Division 1
15:00East Grinstead Vets v Wimbledon Masters @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
13:30Brighton & Hove 2 v Gore Court @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
12:00Crawley v Hailsham @ Hazelwick SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Eastbourne 2 v Mid Sussex @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Southwick v Folkestone Optimist 2 @ Steyning Grammar SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
10:30Brighton & Hove 4 v Worthing 3 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Horsham 2 v Eastbourne 3 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Lewes 3 v Crowborough @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:00Middleton v Brighton & Hove 3 @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30South Saxons 2 v Lewes 2 @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 2 v Horsham 3 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
10:15Eastbourne 4 v Brighton & Hove 5 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
14:00Hailsham 2 v Crawley 2 @ Hailsham Community College
13:30Mid Sussex 2 v Worthing 5 @ St. Paul's School
12:00South Saxons 3 v Lewes 4 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis v East Grinstead 3 @ St. Paul's School
13:00Worthing 4 v Crawley 3 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
11:30Brighton & Hove 6 v Southwick 2 @ Blatchington Mill School
13:30Crowborough 2 v Chichester 4 @ Beacon Community College
16:30East Grinstead 4 v Mid Sussex 3 @ East Grinstead HC
15:30Horsham 4 v Middleton 2 @ Christ's Hospital School
16:30Lewes 5 v South Saxons 4 @ Southdown Club
10:45Littlehampton v St. Francis 2 @ The Littlehampton Academy
Men - Sussex Open League Division 4
16:30Brighton & Hove 8 v St. Francis 3 @ Blatchington Mill School
13:45Chichester 5 v Crowborough 3 @ Kingsham Pitch
13:30Crawley 4 v East Grinstead 5 @ Hazelwick School
11:45Eastbourne 5 v Brighton & Hove 7 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
11:30Worthing 6 v Horsham 5 (Hobblers) @ Angmering School
Men - Sussex Boys Development League
15:00Brighton & Hove Flippers v Lewes Lions @ Blatchington Mill School
15:00Crawley Hawks v Crowborough Crows @ Hazelwick School
15:30Hailsham Millers v Worthing Wolves @ Hailsham Community College
13:30Horsham Hotshots v Eastbourne Kestrels @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
15:00Horsham Hotsticks v St. Francis Leprechauns @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
12:00Mid Sussex Colts v South Saxons Warriors @ Triangle Leisure Centre
10:30South Saxons Arrows v East Grinstead Badgers @ Horntye Park Sports Centre
Women - South Womens League Division 3B
12:30Hailsham v Barnes 2 @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
11:45Lewes v Haslemere @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
14:30Brighton & Hove 2 v Burgess Hill @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Chichester v Horsham 3 @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00East Grinstead 3 v South Saxons @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Eastbourne 1a v Crawley @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Mid Sussex v Brighton & Hove 3 @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:15Middleton v Lewes 2 @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
13:00Brighton & Hove 4 v Chichester 2 @ Blatchington Mill School
10:30Burgess Hill 2 v Horsham 4 @ Triangle Leisure Centre
12:00Crowborough v Worthing @ Beacon Community College
10:30Honeybees v Eastbourne 2 @ Sussex University
16:30South Saxons 2 v Lewes 3 @ Horntye Park Sports Centre
12:00Southwick v Brighton & Hove 5 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Ladies League Division 2
10:00Brighton & Hove 6 v South Downs @ Blatchington Mill School
12:00Chichester 3 v Eastbourne 4 @ Chichester Technical College
10:30Chichester Centurions v Burgess Hill 3 @ Chichester University
10:00Eastbourne 3 v Hailsham 2 @ Beresford Eastbourne College
10:30Horsham 5 v East Grinstead 4 @ Christ's Hospital School
10:00Worthing 2 v Mid Sussex 2 @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 3
16:00Brighton & Hove 8 v Crowborough 2 @ Blatchington Mill School
16:30Burgess Hill 4 v Burgess Hill 5 @ Triangle Leisure Centre
10:30Crawley 2 v Middleton 2 @ Hazelwick School
10:15Lewes 4 v Brighton & Hove 7 @ Southdown Club
10:30South Downs 2 v Penguin @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Girls Development League
12:15Chichester Canons v Eastbourne Owlets @ Kingsham Pitch
10:30Crowborough Blackbirds v Brighton & Hove Gulls @ Beacon Community College
10:30East Grinstead Bluebirds v Lewes Lionesses @ East Grinstead HC
16:30Eastbourne Chicks v Worthing Llamas @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
12:00Horsham Hotstars v Brighton & Hove Starlings @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
13:30Mid Sussex Fillies v South Downs Skylarks @ Triangle Leisure Centre
15:00South Saxons Bows v Burgess Hill Ambers @ Horntye Park Sports Centre
Saturday 14th March 2020
Men - London League Premier Division
12:00East Grinstead 2 v Hampstead & Westminster 3 @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 1
South Saxons v Holcombe 1a @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
13:00Worthing v Folkestone Optimist @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
12:30Hailsham v Gillingham Anchorians @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Mid Sussex v Southwick @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire/Surrey Regional 2
Chichester 2 v Portsmouth @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Hampshire Division 2
Chichester 3 v Trojans 3 @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
15:00Brighton & Hove 3 v Worthing 2 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Crowborough v Middleton @ Beacon Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
10:00Eastbourne 3 v South Saxons 2 @ Beresford Eastbourne CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
15:30Horsham 3 v Brighton & Hove 4 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Lewes 2 v Lewes 3 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 3 v Horsham 2 @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
16:00Brighton & Hove 5 v Worthing 4 @ Blatchington Mill School
12:00Crawley 2 v Eastbourne 4 @ Hazelwick School
13:30Crawley 3 v Mid Sussex 2 @ Hazelwick School
East Grinstead 3 v South Saxons 3 @ East Grinstead HC
16:30Lewes 4 v Hailsham 2 @ Southdown Club
16:00Worthing 5 v St. Francis @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
12:15Chichester 4 v Lewes 5 @ Kingsham Pitch
12:00Mid Sussex 3 v Littlehampton @ Triangle Leisure Centre
14:00Middleton 2 v Crowborough 2 @ The Littlehampton Academy
15:00South Saxons 4 v East Grinstead 4 @ Horntye Park Sports Centre
13:30Southwick 2 v Horsham 4 @ Steyning Grammar School
10:30St. Francis 2 v Brighton & Hove 6 @ St. Paul's School
Men - Sussex Open League Division 4
12:00Brighton & Hove 7 v Worthing 6 @ Blatchington Mill School
12:00Crowborough 3 v Eastbourne 5 @ Beacon Community College
13:30Horsham 5 (Hobblers) v Brighton & Hove 8 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
11:45Lewes 6 v Chichester 5 @ Southdown Club
15:00St. Francis 3 v Crawley 4 @ Triangle Leisure Centre
Men - Sussex Boys Development League
10:30Crowborough Crows v Horsham Hotsticks @ Beacon Community College
10:30East Grinstead Badgers v Crawley Hawks @ East Grinstead HC
10:15Eastbourne Kestrels v Brighton & Hove Flippers @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:30Lewes Lions v Mid Sussex Colts @ Sussex University
10:30South Saxons Warriors v Hailsham Millers @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis Leprechauns v Horsham Hotshots @ St. Paul's School
13:00Worthing Wolves v South Saxons Arrows @ Durrington High School
Women - South Womens League Division 3B
12:00Horsham 2 v Aldershot & Farnham @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Lewes v Old Georgians @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
14:30Brighton & Hove 3 v Lewes 2 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Burgess Hill v Eastbourne 1a @ Triangle Leisure CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Crawley v Middleton @ Hazelwick SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Horsham 3 v Brighton & Hove 2 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Mid Sussex v East Grinstead 3 @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00South Saxons v Chichester @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
10:30Brighton & Hove 5 v Lewes 3 @ Blatchington Mill School
12:00Chichester 2 v Honeybees @ Chichester Technical College
15:00Eastbourne 2 v South Saxons 2 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
Horsham 4 v Brighton & Hove 4 @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
12:00Southwick v Crowborough @ Steyning Grammar School
10:00Worthing v Burgess Hill 2 @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 2
13:30Burgess Hill 3 v Mid Sussex 2 @ Triangle Leisure Centre
10:30Chichester Centurions v Eastbourne 3 @ Chichester University
16:00East Grinstead 4 v Worthing 2 @ East Grinstead HC
16:30Eastbourne 4 v Brighton & Hove 6 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
14:00Hailsham 2 v Chichester 3 @ Hailsham Community College
10:30South Downs v Horsham 5 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Ladies League Division 3
13:30Brighton & Hove 7 v Southwick 2 @ Blatchington Mill School
16:30Brighton & Hove 8 v Burgess Hill 5 @ Blatchington Mill School
10:15Lewes 4 v Crawley 2 @ Southdown Club
12:15Middleton 2 v South Downs 2 @ The Littlehampton Academy
11:30Penguin v Burgess Hill 4 @ Angmering School
Women - Sussex Girls Development League
13:00Brighton & Hove Gulls v South Saxons Bows @ Blatchington Mill School
11:30Brighton & Hove Starlings v Eastbourne Chicks @ Blatchington Mill School
16:30Burgess Hill Ambers v Mid Sussex Fillies @ Triangle Leisure Centre
13:45Chichester Canons v Worthing Llamas @ Kingsham Pitch
10:00Eastbourne Owlets v Crowborough Blackbirds @ St. Bede's School
12:00Horsham Hotstars v Lewes Lionesses @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
15:00South Downs Skylarks v East Grinstead Bluebirds @ Steyning Grammar School
Saturday 21st March 2020
Men - Kent/Sussex Regional 1
13:30Brighton & Hove 2 v Worthing @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Kent/Sussex Regional 2
12:00Crawley v Blackheath & Old Elthamians 2 @ Hazelwick SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Eastbourne 2 v Hailsham @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
Mid Sussex v Folkestone Optimist 2 @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Southwick v Herne Bay @ Steyning Grammar SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Division 1
15:00Brighton & Hove 3 v Horsham 3 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Horsham 2 v Brighton & Hove 4 @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Lewes 3 v Eastbourne 3 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
14:00Middleton v Lewes 2 @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30South Saxons 2 v Worthing 3 @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
14:30Worthing 2 v Crowborough @ Angmering SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
Men - Sussex Open League Division 2
10:30Brighton & Hove 5 v Crawley 3 @ Blatchington Mill School
11:45Eastbourne 4 v Lewes 4 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
14:00Hailsham 2 v East Grinstead 3 @ Hailsham Community College
12:00South Saxons 3 v Worthing 5 @ Horntye Park Sports Centre
15:00St. Francis v Mid Sussex 2 @ St. Paul's School
16:00Worthing 4 v Crawley 2 @ Angmering School
Men - Sussex Open League Division 3
13:30Crowborough 2 v Southwick 2 @ Beacon Community College
10:30East Grinstead 4 v Chichester 4 @ East Grinstead HC
10:30Horsham 4 v Brighton & Hove 6 @ Christ's Hospital School
12:00Lewes 5 v Middleton 2 @ Sussex University
10:45Littlehampton v South Saxons 4 @ The Littlehampton Academy
12:00Mid Sussex 3 v St. Francis 2 @ Triangle Leisure Centre
Men - Sussex Open League Division 4
16:00Brighton & Hove 7 v Horsham 5 (Hobblers) @ Blatchington Mill School
13:45Chichester 5 v East Grinstead 5 @ Kingsham Pitch
13:30Crawley 4 v Brighton & Hove 8 @ Hazelwick School
10:15Eastbourne 5 v Lewes 6 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
13:00Worthing 6 v Crowborough 3 @ Angmering School
Men - Sussex Boys Development League
10:00Brighton & Hove Flippers v St. Francis Leprechauns @ Blatchington Mill School
15:30Hailsham Millers v Lewes Lions @ Hailsham Community College
13:30Horsham Hotshots v Crowborough Crows @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
15:00Horsham Hotsticks v East Grinstead Badgers @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
13:30Mid Sussex Colts v Eastbourne Kestrels @ Triangle Leisure Centre
10:30South Saxons Arrows v Crawley Hawks @ Horntye Park Sports Centre
10:00Worthing Wolves v South Saxons Warriors @ Angmering School
Women - South Womens League Division 3B
12:30Hailsham v Havant @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
14:30Brighton & Hove 2 v South Saxons @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Chichester v Mid Sussex @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00East Grinstead 3 v Brighton & Hove 3 @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
15:00Eastbourne 1a v Horsham 3 @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
11:45Lewes 2 v Crawley @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
12:15Middleton v Burgess Hill @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
16:30Brighton & Hove 4 v Worthing @ Blatchington Mill School
10:30Burgess Hill 2 v Southwick @ Triangle Leisure Centre
12:00Crowborough v Brighton & Hove 5 @ Beacon Community College
10:30Honeybees v Horsham 4 @ Sussex University
16:30Lewes 3 v Eastbourne 2 @ Southdown Club
15:00South Saxons 2 v Chichester 2 @ Horntye Park Sports Centre
Women - Sussex Ladies League Division 2
13:00Brighton & Hove 6 v Hailsham 2 @ Blatchington Mill School
16:30Chichester 3 v Chichester Centurions @ Chichester Technical College
16:30Eastbourne 3 v Burgess Hill 3 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
13:30Horsham 5 v Eastbourne 4 @ Christ's Hospital School
12:00Mid Sussex 2 v East Grinstead 4 @ St. Paul's School
11:30Worthing 2 v South Downs @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 3
16:30Burgess Hill 4 v Middleton 2 @ Triangle Leisure Centre
10:30Crawley 2 v Brighton & Hove 7 @ Hazelwick School
15:00South Downs 2 v Lewes 4 @ Steyning Grammar School
12:00Southwick 2 v Crowborough 2 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Girls Development League
11:30Brighton & Hove Gulls v Eastbourne Owlets @ Blatchington Mill School
15:00Burgess Hill Ambers v Brighton & Hove Starlings @ Triangle Leisure Centre
10:30Crowborough Blackbirds v South Saxons Bows @ Beacon Community College
15:00East Grinstead Bluebirds v Worthing Llamas @ East Grinstead HC
12:00Horsham Hotstars v South Downs Skylarks @ Broadbridge Heath (Tanbridge House School)
10:15Lewes Lionesses v Eastbourne Chicks @ Southdown Club
10:30Mid Sussex Fillies v Chichester Canons @ St. Paul's School
Saturday 28th March 2020
Men - Sussex Boys Development League
13:30Crowborough Crows v Brighton & Hove Flippers @ Beacon Community College
12:00East Grinstead Badgers v Horsham Hotshots @ East Grinstead HC
10:15Eastbourne Kestrels v Hailsham Millers @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
15:00Horsham Hotsticks v South Saxons Arrows @ Christ's Hospital School
15:00Lewes Lions v South Saxons Warriors @ Southdown Club
10:30St. Francis Leprechauns v Mid Sussex Colts @ St. Paul's School
10:00Worthing Wolves v Crawley Hawks @ Angmering School
Women - South Womens League Division 3B
12:00Horsham 2 v Winchester @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Lewes v Southampton @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
14:30Brighton & Hove 3 v Crawley @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
10:00Burgess Hill v Lewes 2 @ Hurstpierpoint College - West pitchUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30East Grinstead 3 v Chichester @ East Grinstead HCUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Horsham 3 v Middleton @ Christ's Hospital SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00Mid Sussex v Brighton & Hove 2 @ St. Paul's SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
12:00South Saxons v Eastbourne 1a @ Horntye Park Sports CentreUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
13:30Brighton & Hove 5 v Eastbourne 2 @ Blatchington Mill School
13:30Chichester 2 v Lewes 3 @ Chichester Technical College
12:00Crowborough v Burgess Hill 2 @ Beacon Community College
13:30Horsham 4 v South Saxons 2 @ Christ's Hospital School
12:00Southwick v Brighton & Hove 4 @ Steyning Grammar School
11:30Worthing v Honeybees @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 2
10:00Burgess Hill 3 v East Grinstead 4 @ Hurstpierpoint College - Highfields pitch
10:30Chichester Centurions v Brighton & Hove 6 @ Chichester University
11:45Eastbourne 3 v Chichester 3 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
15:00Eastbourne 4 v Worthing 2 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
12:30Hailsham 2 v Horsham 5 @ Hailsham Community College
10:30South Downs v Mid Sussex 2 @ Steyning Grammar School
Women - Sussex Ladies League Division 3
11:30Brighton & Hove 7 v Crowborough 2 @ Blatchington Mill School
12:00Burgess Hill 5 v Southwick 2 @ Hurstpierpoint College - South pitch
10:30Crawley 2 v South Downs 2 @ Hazelwick School
11:45Lewes 4 v Burgess Hill 4 @ Southdown Club
12:15Middleton 2 v Brighton & Hove 8 @ The Littlehampton Academy
Women - Sussex Girls Development League
13:00Brighton & Hove Starlings v Lewes Lionesses @ Blatchington Mill School
12:00Chichester Canons v Brighton & Hove Gulls @ Chichester Technical College
10:30Crowborough Blackbirds v East Grinstead Bluebirds @ Beacon Community College
16:30Eastbourne Chicks v Horsham Hotstars @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:00Eastbourne Owlets v Burgess Hill Ambers @ St. Bede's School
13:30South Saxons Bows v Mid Sussex Fillies @ Horntye Park Sports Centre
16:00Worthing Llamas v South Downs Skylarks @ Angmering School
Saturday 4th April 2020
Women - South Womens League Division 3B
12:30Hailsham v Horsham 2 @ Hailsham Community CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies Premier League
12:00Brighton & Hove 2 v East Grinstead 3 @ Blatchington Mill SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Chichester v Brighton & Hove 3 @ Chichester Technical CollegeUmpires will be provided by Sussex HUA
10:30Crawley v Burgess Hill @ Hazelwick SchoolUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Eastbourne 1a v Mid Sussex @ Eastbourne H.C. - The SaffronsUmpires will be provided by Sussex HUA
13:30Lewes 2 v Horsham 3 @ Southdown ClubUmpires will be provided by Sussex HUA
12:15Middleton v South Saxons @ The Littlehampton AcademyUmpires will be provided by Sussex HUA
Women - Sussex Ladies League Division 1
13:30Brighton & Hove 4 v Crowborough @ Blatchington Mill School
10:30Burgess Hill 2 v Brighton & Hove 5 @ Triangle Leisure Centre
11:45Eastbourne 2 v Chichester 2 @ Eastbourne H.C. - The Saffrons
10:30Honeybees v Southwick @ Sussex University
11:45Lewes 3 v Horsham 4 @ Southdown Club
12:00South Saxons 2 v Worthing @ Horntye Park Sports Centre
Women - Sussex Ladies League Division 2
13:00Brighton & Hove 6 v Eastbourne 3 @ Blatchington Mill School
12:00Chichester 3 v Burgess Hill 3 @ Chichester Technical College
12:00East Grinstead 4 v South Downs @ East Grinstead HC
12:00Horsham 5 v Chichester Centurions @ Christ's Hospital School
12:00Mid Sussex 2 v Eastbourne 4 @ St. Paul's School
10:00Worthing 2 v Hailsham 2 @ Angmering School
Women - Sussex Ladies League Division 3
14:30Brighton & Hove 8 v Lewes 4 @ Blatchington Mill School
16:30Burgess Hill 4 v Crawley 2 @ Triangle Leisure Centre
10:30Crowborough 2 v Burgess Hill 5 @ Beacon Community College
10:30South Downs 2 v Brighton & Hove 7 @ Steyning Grammar School

Interactive System by...
Tex Solutions
www.texsolutions.ltd.uk